Gelin Birlikte Oynayalım, Oynayarak Öğrenelim

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Topluluğu Merkez Yemekhane Fuaye alanı ve Atatürk Konferans Salonunda Trabzon Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tolga Erdoğan’ın katılımlarıyla “Gelin Birlikte Oynayalım, Oynayarak Öğrenelim.” adlı etkinlik düzenlendi.

Doç. Dr. Tolga Erdoğan tarafından uygulanan etkinliklere Hatay ve Gaziantep illerinden katılımlar oldu. Bu etkinlikler anne babalar, çocuklar ve üniversite öğrencileri tarafından yoğun ilgi gördü. “Sayı sayma, odaklanma, motivasyon kazanma, görsel zekâyı kullanma, beden koordinasyonu ve farkındalığı” gibi durumları geliştirmek amacıyla şarkılar, danslar ve oyunlar eşliğinde uygulanan birçok etkinlikte ilkokul öğrencilerinin bilişsel, duyuşsal ve psikomotor gelişimleri hedef alındı. Aynı zamanda bu etkinlikler, farklı disiplinlere de uygulanabilecek şekilde tasarlandı.

Etkinlik sonunda Doç. Dr. Tolga Erdoğan’a Eğitim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mehmet Turan tarafından plaket takdim edildi.

Katılımcılar, kitaplarını imzalayan Erdoğan’la birlikte fotoğraf çektirdi.